Priemyselná výroba
Michal Mikeš
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
- Obec
- Horná Streda
- Od roku
- 2021
- IČO
- 54 205 671
Michal Mikeš
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 916 24 Horná Streda
- Na trhu od
- 1. novembra 2021
- IČO
- 54 205 671
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 25.99)
- Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
Podnikanie v číslach
- 4
- roky na trhu
- 2021
- rok vzniku
- 1
- položka predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Michal Mikeš
Michal Mikeš – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Horná Streda. Podniká od 1. novembra 2021.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.“ (25.99). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Michal Mikeš
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 54 205 671
- Dátum vzniku
- 1. novembra 2021
- Miesto podnikania
- 916 24 Horná Streda
- Živnostenský register
- Okresný úrad Nové Mesto nad Váhom, vložka č. 230-22730
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 25.99)
- Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Michal Mikeš zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri.
-
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Michal Mikeš?
Miesto podnikania je v obci 916 24 Horná Streda.
Čím sa Michal Mikeš zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.“ (25.99). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu.
Aké je IČO – Michal Mikeš?
IČO je 54 205 671.
Odkedy podniká Michal Mikeš?
Podnikanie začalo 1. novembra 2021. Na trhu pôsobí 4 roky.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.